Прес-центр15 лютого 2024, 08:02

Голосування на дому в «лнр» можна оформити навіть в день виборів – треба принести заяву на дільницю, через негоду частина Сєвєродонецька теж без світла, на нашому напрямку ворог підтягує резерви

«Противник тисне на південь від Невського – поблизу Тернів на Донеччині. Перебуваючи в обороні, наші військові докладають максимальні зусилля, аби сточити наступальний потенціал росіян. Завдають окупантам значних втрат. Загарбники вимушені підтягувати туди резерви разом зі всією наявною лінійкою озброєння та техніки, – зазначив очільник Луганщини Артем Лисогор. – При найменшій можливості ворог користується перевагою в повітрі. Під вогнем мінометів та артилерії опинилися Невське та Білогорівка».

У так званому «виборчкомі лнр» ухвалили рішення, згідно з яким особа може оформити голосування на дому навіть у день виборів – 17 березня до 12:00. 

До цього часу вона повинна встигнути подати відповідну заяву. Її можна принести і особисто, а потім, до кінця дня, проголосувати вдома. Так буде зручніше всім. 

Негода не оминула й Сєвєродонецьк. Там, як і в інших містах так званої «лнр», спостерігаються значні перебої з електропостачанням. Світло і без того було не у всіх. А взимку, через користування електроприладами, його вибивало й у щасливців. 

Зараз у нових районах його немає у багатьох. На рішення щодо ремонту чекають від окупаційної влади, ще починаючи з 13 лютого.