Прес-центр5 лютого 2024, 17:02

Катерина Безгинська проінспектувала роботу Координаційного центру надання допомоги ВПО з Луганщини в Івано-Франківській області

Тривають перевірки діяльності координаційних центрів надання допомоги ВПО з Луганщини. 

За дорученням очільника регіону Артема Лисогора, заступниця голови облдержадміністрації Катерина Безгинська відвідала такий центр в Івано-Франківській області, роботою якого опікується Сєвєродонецька РВА.  

Гуманітарний хаб працює з серпня 2022 року. 

Допомогу тут отримують 2773 внутрішньо переміщені особи з Луганської області.

Тільки у 2023 році центром видано від облдержадміністрації 6352 продуктових набори.

За підтримки благодійних організацій - 4227 сімейних наборів засобів гігієни та продуктів, 660 наборів посуду, 1637 комплектів постільної білизни та ковдр, 820 матраців. 

Одночасно в Івано-Франківському хабі надаються 40 видів послуг. 

Зокрема, організовано прийом та консультування переселенців спеціалістами Луганської обласної служби зайнятості та Пенсійного фонду України.

Надається первинна і вторинна правова допомога партнером Центру – БФ «Право на захист». 

Приймають сімейні лікарі, отоларинголог, ендокринолог, травматолог, невропатолог.

Для луганчан, які мешкають в Івано-Франківську, проводяться спортивні заходи, спільно з Центром професійних єдиноборств «Бескид» організовані заняття йогою для дорослих та дітей.

Особлива увага приділяється розвитку малечі: відбуваються різноманітні розважальні заходи – відвідування канатного парку, кіно, екскурсії містом, арт-терапевтичні заняття тощо. Працює «Освітній куточок». 

Центр проводить і волонтерську діяльність: тільки минулої зими передано на фронт близько 1500 окопних свічок.

Координаційний центр надання допомоги ВПО з Луганщини в Івано-Франківській області розташований за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 128.