Прес-центр24 лютого 2024, 08:02

Окупаційна влада Луганщини віддає росіянам за безцінь найбільш перспективні шахти, поблизу Лутугиного затопило ще одне село, жителі Макіївки та Невського одержали ліки, продукти та хліб

«Кожен житель прифронтових сіл Луганщини регулярно отримує гуманітарну допомогу. Також приймаємо запити на найнеобхідніше. Так, учора доставили туди медичні препарати. Продуктові набори та хліб – щотижня. У п’ятницю їх надано мешканцям Невського та Макіївки», – зазначив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Авіаційних ударів з боку противника протягом 23 лютого зазнали Новоєгорівка, Макіївка та Білогорівка.

Невське та Білогорівка постраждали від мінометів та артилерії.

Окупаційна влада Луганщини визнала, що перелік «державних» вугледобувних підприємств, який буде переданий росіянам без проведення торгів, було визначено заздалегідь. 

Для цього шахти так званої «лнр» поділили на три групи – від перспективних до тих, що перебувають в стадії ліквідації. Звісно, що віддають ті, що будуть мати прибуток.

Доля тих, що не орендують за безцінь, теж вже визначена – ліквідація.

Ще одне село на Лутугинщині потерпає від ґрунтових вод. Це – Розкішне. Воно розташоване між Лутугиним та Луганськом. Майже в кожному підвалі там води зібралося до поясу. Окупанти ніби не помічають проблеми.

Нагадаємо, що у цьому ж районі рівно місяць тому вода почала прибувати у селище Біле.