Прес-центр20 лютого 2024, 08:02

Селище поблизу Лутугиного підтоплює вже місяць, у Сєвєродонецьку обурені зимовими рахунками за комуналку, противник застосовує велику кількість безпілотників

«Жителі Невського, на жаль, вже звикли до щоденних обстрілів з боку росіян. Небезпечно там було і вчора. Як і в Білогорівці, яку ворог штурмує протягом багатьох місяців. Ще декілька атак на цій ділянці фронту були зупинені українськими військовими. Противник використовує усі наявні види озброєння. І все більше нашим захисникам доводиться протидіяти БПЛА окупантів. Лише за минулу добу по позиціях Сил оборони завдано 21 удар безпілотниками», – наголосив очільник Луганщини Артем Лисогор.

Близько шести тисяч мешканців селища Біле, що поблизу Лутугиного, вже майже місяць потерпають від підтоплення. На деякі вулиці вода почала прибувати ще із 24 січня. Увесь цей час місцеві жителі зверталися з приводу надзвичайної ситуації до окупаційної влади. Зробили вигляд, що почули їх, окупанти лише кілька днів тому і пообіцяли стабілізувати ситуацію. Про строки не повідомили.

Втім, люди й досі вимушені, у кращому випадку, жити на горищах. Бо в будинках – вода. І це взимку, при низький температурі повітря. 

Ті, хто залишився в Сєвєродонецьку, неприємно здивовані рахункам за електроенергію узимку. Не на таке життя вони розраховували і зовсім не це їм обіцяли з телевізора. Централізоване опалення росіяни не відновили, тому зігріватися доводиться електроприладами. Це в кого є світло. Але тарифи на цього завищені. Знижок за електрообігрів не передбачено. Тому і отримують рахунки від шести до дев’яти тисяч рублів на місяць в залежності від площі квартири.