Прес-центр1 лютого 2024, 08:02

У Лисичанську росіяни вирізають системи індивідуального опалення, у Троїцькому мародерять порожнє житло, до Невського та Новолюбівки доправили тижневий запас хлібу

«Попри небезпеку, намагаємося швидко і регулярно задовільнити усі потреби жителів прифронтових сіл. Вони щоразу очікують на допомогу. Учора отримали тижневий запас хліба луганчани, які ще залишаються у Новолюбівці та Невському. Запитали в них про нагальні потреби. Виявилося, що літньому мешканцю Новолюбівки необхідно звернутися до вузькопрофільного лікаря. Чоловіка доставили до Слов’янська, де в подальшому йому допомагатиме Красноріченська військова адміністрація», – зазначив Артем Лисогор, начальник обласної військової адміністрації.

Упродовж доби авіаційних ударів з боку ворога зазнали назване вище Невське, Білогорівка та Серебрянський ліс.

Під артилерійські та мінометні обстріли потрапили Макіївка та Невське.

Четверту добу в Троїцькій громади тривають обшуки населення. Порожнє житло, про яке раніше не було відомо окупантам, мародериться. Інші домівки, звідки місцеве населення вирішило виїхати, були майже одразу зайняті росіянами.

Гастролери-будівники в Лисичанську відзначаються тим, що при вирізанні систем централізованого опалення в багатоповерхівках – посеред січня, до речі, – на очах у господарів демонтують встановлене в квартирах за власний кошт індивідуальне опалення. Ніби, у проєкті окупантів таке не передбачене.

Замість цього лисичанам обіцяють встановити звичайні радіатори. Про строки увімкнення опалення не кажуть нічого – до весни залишилося чотири тижні.