Прес-центр2 лютого 2024, 08:02

У виші Луганська до армії рф мобілізували 250 студентів, шахти захоплює російське підприємство з уставним фондом в тисячу доларів, у Невському зафіксували руйнування ще двох будинків

«Ці два приватні домогосподарства зазнали руйнації під час січневих авіаційних ударів. Тоді росіяни за декілька днів знищили близько півтора десятка домогосподарств селян. Втім, люди там ще залишаються. Невське наразі – найбільш заселений населений пункт із деокупованих на Луганщині. Вчора туди також привезли хліб», – повідомив начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Противник атакував неподалік – трохи південніше – біля Тернів на Донеччині.

Артилерійських та авіаційних ударів минулої доби зазнала Білогорівка.  

Після так званих «перших виборів» в «лнр» неодноразово звітували про виконання доручення кремля щодо демобілізації студентів вишів.

Однак, тоді дозволили залишити фронт тільки близько половині із загальної кількості залученої на фронті молоді.

Потім почався тиск на студентів у Донбаському державному технічному університеті в Алчевську, коли юнаків змушували брати академічні відпустки.

Наразі стало відомо про аналогічну ситуацію в Луганську – 250 студентів ЛДУ ім. В. Даля взяли академічні відпустки і відправилися на війну. Кожне доручення – тимчасове, тим більше доручення путіна.

Промислова група росіян, яка за невеликі кошти оформлює оренду найприбутковіших шахтних комплексів окупованої Луганщини, виявилася товариством із уставним капіталом в одну тисячу доларів. Нового керівника туди призначили за кілька днів до укладання відповідного договору. Спостерігаємо черговий перерозподіл сфер впливу за дозволом окупаційної влади.