Прес-центр26 cічня 2024, 08:01

В «лнр» реєструватимуть зброю тільки за наявності паспорта рф, Лисичанськ знов закрили на в’їзд, до звільнених сіл завезли хліб та продуктові пакунки

«Поблизу Стельмахівки та Макіївки противник вчора намагався штурмувати наші позиції, але був зупинений. Попри небезпеку, до деокупованих населених пунктів вдалося доправити хліб та продукти харчування. Їх отримали жителі Макіївки, Греківки та Новолюбівки. Також людям запропонували евакуюватися», – зазначив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Ворожі обстріли не оминули сусіднє із цими селами Невське.

З авіації загарбники вдарили по Серебрянському лісу.

До 1 січня 2026 року жителям так званої «лнр» необхідно на безоплатній основі зареєструвати або перереєструвати зброю, яка є в наявності.

До цього терміну діятимуть дозволи, видані незрозуміло ким впродовж більш ніж дев’яти років окупації значної частини Луганщини.

Зробити це можна тільки при наявності паспорту рф. Із 2026 року відповідна процедура стане платною.

Втім, справжні обсяги нелегальної зброї, що перебуває в населення, росіяни навряд чи дізнаються.

Лисичанськ окупанти знов закрили на в’їзд. Пропускають виключно з місцевою реєстрацією. Ніякі інші документи не діють – ані тимчасові перепустки, ані підтвердження факту наявності нерухомості на території міста.

Військові рф кажуть, що блокування населеного пункту триватиме до окремого розпорядження.