Прес-центр2 серпня 2021, 15:08

Будь-яка вакцина не дає стовідсоткової гарантії від хвороби, але у випадку зараження мінімізує шанси ускладнень, – Сергій Гайдай

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай відвідав центр масової вакцинації у Сєвєродонецьку.

Там він ознайомився з налагодженою роботою медиків та поспілкувався з жителями міста, що прийшли вакцинуватися, і журналістами.

Відповідаючи на питання журналістів, очільник області наголосив: «Моїм ключовим завданням є відвідати усі центри вакцинації, оцінити стан роботи та рівень їх оснащення. Особисто мені потрібно наочно побачити та почути на власні вуха, яка є потреба у забезпеченні лікарів та оцінити статистику відвідувань центрів нашими громадянами. Наразі дослідники та лікарі фіксують появу штаму Delta в Україні. Вони запевняють, що цей тип більш агресивний і небезпечний. І в цих умовах треба зробити все заради того, щоб всі центри вакцинації працювали як годинник», – та звернувся до тих громадян, які все ще вагаються щодо щеплення, – «Так, будь-яка вакцина не дає стовідсоткової гарантії від хвороби, але у випадку зараження мінімізує шанси ускладнень, – Сергій Гайдай».

Нагадаємо, на Луганщині діють чотири таких центри:

- Сєвєродонецьк, пр. Хіміків, 28, міський Палац культури;

- Старобільськ, площа Базарна, 1, будівля адміністрації місцевого ринку;

- Сватове, пров. Промисловий, 11, адмінкорпус КНП «Сватівська багатопрофільна лікарня»;

- Новоайдар, вул. Незалежності, 20/3, адмінкорпус КНП «Новоайдарська багатопрофільна лікарня».