Прес-центр9 жовтня 2017, 14:10

На європейській першості з сучасного п’ятиборства луганчани вибороли п’ять медалей

У Харкові завершився чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства серед ветеранів.

До складу нашої національної збірної увійшли два спортсмена з Луганщини – Ігор Мазур та Станіслав Коваль.

Першість виявилася надзвичайно видовищною і була високо оцінена членом Ради Майстрів UIPM Шерен Салех.

Так, в індивідуальному заліку у віковій категорії 40+ срібну медаль виборов Ігор Мазур. Крім цього, в міксті Ігор у парі зі спортсменкою із Латвії став чемпіоном Європи з результатом 1365 очок.

У командних змаганнях серед чоловіків першість виборола збірна України у складі Миколи Кулика, В’ячеслава Бєлова та Ігоря Мазура, а у відкритому чемпіонаті у скарбниці нашої країни срібло.

Крім цього, в командній першості серед чоловіків у тетратлоні бронзову медаль виборов ще один представник Луганщини – Станіслав Коваль.

Вітаємо спортсменів з яскравим виступом на змаганнях європейського рівня!