Прес-центр16 червня 2021, 18:06

На Луганщині представили нового начальника обласного управління лісового та мисливського господарства

Голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай разом з головою Державного агентства лісових ресурсів України Юрієм Болоховцем сьогодні, 16 червня, представили новопризначеного начальника Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства. Ним став Дмитро Неклеса.

Головними завданнями, які поставили новому керівнику, - недопущення масштабних пожеж у луганських лісах, мобілізація всіх зусиль для швидкої ліквідації наслідків минулорічної надзвичайної ситуації та задіяння ресурсів для якісного відновлення лісів.

«Впевнений, що пану Дмитру це посилі, він має фахову освіту та достатній досвід», - зауважив Юрій Болоховець та додав: «З боку обласної адміністрації є повна підтримка і порозуміння, тому спільними зусиллями ми зможемо відновити ліси Луганщини».

Сергій Гайдай нагадав, що делегація області ознайомилася з роботою одного з перших в Україні протипожежного Антикризового центру, розташованого в Київській області. «Зараз ми прораховуємо, скільки буде коштувати створити саме такий центр на Луганщині», - сказав голова облдержадміністрації.

Довідково: Дмитро Неклеса народився 24 серпня 1980 року у місті Лиман Донецької області. У 2010-2011 роках працював на посаді директора ДП «Великоанадольське лісове господарство». З 2016-го по 2019-й роки був директором ДП КП «Служба єдиного замовника».