Прес-центр14 липня 2021, 14:07

Сергій Гайдай відкрив інклюзивне відділення «Ощадбанку» в Лисичанську

Сьогодні в цьому місті відкрито інклюзивне відділення «Ощадбанку», адаптоване для комфортного обслуговування всіх клієнтів, у тому числі з порушеннями зору, слуху та опорно-рухового апарату.

«Воно відповідає усім сучасним вимогам. У тому числі й інклюзивним, на чому постійно акцентує дружина Президента України Олена Зеленська. Дякую, що ви залишилися в області в складний період у 2014 році, коли більшість банків «втікали» звідси», – наголосив голова обласної державної адміністрації Сергій Гайдай.

Він завітав у відремонтоване відділення, яке розташоване на проспекті Перемоги, 102, під час робочої поїздки до Лисичанської міської громади 14 липня.

Приміщення установи стало більш світлим та просторим. Там облаштовано дві окремі зони обслуговування для фізичних та юридичних осіб, із відкритими робочими місцями менеджерів, обладнано велику зону самообслуговування з банкоматом та інформаційно-платіжними терміналами.

Відповідно до вимог інклюзії, створено сучасні умови для доступу людей з інвалідністю. Це, зокрема, пандус, тактильна плитка, кнопка виклику менеджера, розсувні двері, каса з пониженим касовим вікном, робоче місце менеджера для обслуговування клієнтів зі збільшеним простором та обладнане поручнями.

«Це четверте таке відділення в області. З його відкриттям ми значно покращимо жителям міста фінансові сервіси – вони матимуть зручніші умови для обслуговування. Наше завдання – забезпечити клієнтам безбар’єрний доступ до наших послуг», – зауважила начальник філії Луганського обласного управління АТ «Державний ощадний банк України» Ірина Бондар.

Важливо, що відділення розташоване на одній із центральних вулиць міста, на якій знаходяться адміністративні, торговельні, розважальні установи, об’єкти громадської інфраструктури.