Прес-центр3 березня 2016, 09:03

У Кремінній пройшли змагання з баскетболу 3х3

Районні змагання відбулись на базі фізкультурно-оздоровчого центу «Олімп».

В спортивному заході взяли участь вісім команд.

Гра 3х3 дещо відрізняється від класичного баскетболу, але інтенсивність, навіть, вища. Швидкість мислення та фізична підготовка виходять на один рівень з технічною майстерністю. І турнірний шлях до тріумфу долають тільки фізично підготовлені та технічні гравці.
Саме такими стали «Кремінські ведмеді» (ДЮСШ-1), «ЛНУ-1», «ЛНУ-3» та «Оriginal» (ДЮСШ-2). Вони випередили «Освіту-спорт», «Іскру», «ЛНУ-2» та «Спорт».
У матчі за 3 місце команда ДЮСШ достойно протистояла кращим студентам інститут «ЛНУ-1», але поступилася 10:6. У фінальному матчі кремінські баскетболісти були кращими за своїх викладачів і виграли 11:7.
Вітаємо команду у складі Віталія Кондратенка, Сергія Молчанова (гімназія), Максима Горбуна (ЗОШ№3) і Микити Гнелицького (ЗОШ№4) з чемпіонським виступом.
Друге місце виборола команда у складі досвідчених викладачів Олександра Дубового, Валерія Вороб’ева та Андрія і Миколи Шадлера.
Бронзові нагороди у студентів Бабичма Євгена, Кордик Руслана, Чередник Максима, Онищенка Ярослава.
Кращим гравцем турніру та володарем головного трофею – кубку, став Віталій Кондратенко.