Прес-центр11 червня 2021, 13:06

В Луганській області зроблено 35 242 щеплення проти COVID-19

Зокрема, минулої доби, 10 червня, провакциновано 2 262 особи. Одну дозу вакцини отримали 28 819 людей, ревакциновано 6 423 особи.

На сьогодні в області триває ІІІ етап вакцинальної кампанії, вакцинуються та ревакцинуються: особи вікової категорії 60+, представники прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, маломобільні особи та особи, які доглядають за ними, медичні працівники, освітяни, мешканці та працівники інтернатних закладів, військовослужбовці, що беруть участь в ООС.

Вакцинація відбувається щоденно, враховуючи вихідні та святкові дні, 9 мобільними бригадами (дві у Сєвєродонецьку, дві – у Сватовому, дві – у Старобільську, дві – у Лисичанську (центри № 1-2), одна – у Біловодську) та 52 пунктами щеплень центрів первинної медико-санітарної допомоги міст та районів області на базі спеціалізованих закладів (інтернатів, будинків для осіб похилого віку), військового госпіталю, лікарні МВС та пунктів щеплень. В найближчий час буде створено ще 4 мобільні бригади (Троїцьке, Станиця Луганська, Кремінна, Попасна).

Зазначимо, несприятливих подій після проведеної вакцинації не зафіксовано.

Нагадаємо, з 1 березня 2021 року в Україні люди, які виявили бажання вакцинуватись від COVID-19, мають змогу записатись до листа очікування. Записатись можна через Єдиний державний вебпортал електронних послуг «Портал Дія», мобільний додаток Порталу Дія, національний контакт-центр МОЗ з питань протидії поширенню COVID-19.