Гаряча лінія облдержадміністрації
063-306-48-50
066-833-68-31
056-720-70-94
Оперативний черговий облдежадміністрації
095-910-19-20
Гаряча лінія з гуманітарних питань
0800-332-475
«49-річну жінку з Невського вдалося евакуювати учора. Їй допомогли виїхати до Харківщини. Наразі вона у безпеці і має житло. Відсьогодні Красноріченська військова адміністрація займатиметься вирішенням її проблемних питань, – повідомив Артем Лисогор, очільник Луганщини. – Окупанти продовжують обстрілювати Невське і сусідню Макіївку, застосовують ствольну артилерію та БпЛА. По Макіївці також вдарили з реактивних систем залпового вогню».
Поряд із цими двома селами загарбники щодня намагаються атакувати.
Якщо в Рубіжному чи Сєвєродонецьку місцеві за певну суму коштів отримують доступ до офіційно забороненого росіянами у прифронтових містах мобільного зв’язку, то в Лисичанську контроль більш суворий. Там за спробу користуватися покриттям забирають «на підвал».
Але обіцяють воду. Щоправда коли – невідомо. Централізоване водопостачання окупанти в Лисичанську за два роки так і не полагодили. Обіцяли вже декілька разів. Сьогодні є певні зрушення. Заявляють, що відремонтували 500 м водогонів із 13 км зруйнованих. До води стало ближче.