Прес-центр24 листопада 2021, 16:11

Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря Луганського комунального закладу «Обласний центр медико-соціальної експертизи»

Луганська облдержадміністрація оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря Луганського комунального закладу «Обласний центр медико-соціальної експертизи» (далі – Конкурс).

З метою забезпечення прозорості та відкритості проведення Конкурсу до складу конкурсної комісії запрошуються представники у рівній кількості (по три особи):

1)  облдержадміністрації;

2)  трудового колективу цього закладу, обрані на Загальних зборах;

3) галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови їх реєстрації не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації (місцезнаходження: просп. Центральний, 59, м. Сєвєродонецьк, другий поверх, кабінет 207) протягом 15 днів з моменту оприлюднення цього оголошення.