Прес-центр20 грудня 2018, 17:12

Підприємці Луганщини отримали фінансову допомогу з обласного бюджету

У рамках реалізації заходів Регіональної цільової програми розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Луганській області на 2018-2020 роки суб’єкти підприємництва на конкурсних умовах отримали з обласного бюджету фінансову підтримку у сумі 500,0 тис. грн.

Така допомога надавалася у вигляді часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Так, в облдержадміністрації відбулось підписання тристоронньої Угоди про отримання  з обласного бюджету часткової компенсації відсоткових ставок за кредитом, що надається банками на реалізацію проекту суб’єкта малого і середнього підприємництва.

Переможцями конкурсу стали: товариство з обмеженою відповідальністю «Рубіжанська панчішна мануфактура» (місто Рубіжне); фізична особа-підприємець Привалова Лариса Миколаївна (місто Сватове); приватна агрофірма «Плугатарь» (Біловодський район) та фермерське господарство «Агро-Бізнес-КПП»  (Кремінський район).

Угоди підписали Сергій Медведчук, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської обласної державної адміністрації, Ірина Бондар, начальник філії – Луганського обласного управління АТ «Ощадбанк» та переможці конкурсу.

Сергій Медведчук побажав підприємцям витримки, нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів, оптимізму, успіхів у бізнесі, вдалих договорів та надійних партнерів. Він зазначив, що обласна державна адміністрація і надалі співпрацюватиме з підприємцями Луганщини.