Прес-центр5 жовтня 2021, 16:10

У Золотому відкрито поліцейську станцію

Перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Олексій Смирнов узяв участь у відкритті поліцейської станції у місті Золоте Гірської громади.

«Відкриття поліцейської станції – це перший крок до зміни системи взаємовідносин між суспільством і поліцейськими, – зазначив у своєму виступі Олексій Смирнов. – По-перше, це зручність для жителів, які можуть звернутися до представника влади, по-друге, – для самого правоохоронця, який контролює правопорядок на території та має швидко реагувати на зміни в оперативній обстановці».

Також перший заступник голови облдержадміністрації зазначив, що такі осередки безпеки функціонують для того, аби в будь-якому віддаленому населеному пункті країни всі громадяни могли отримати якісний поліцейський сервіс. Особливо це стосується людей, які живуть і працюють тут, бо Золоте-4 досі – зона активних бойових дій.

Ремонт приміщення для поліцейської станції розпочався у Золотому Гірської громади на початку 2021 року у рамках співпраці Гірської міської військово-цивільної адміністрації з ПРООН в Україні у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Бюджет – 2 079 123,55 гривень.

Відтепер жителям громади, які проживають у прилеглих населених пунктах, для отримання поліцейських послуг не потрібно їхати до відділів поліції, розташованих у Попасній або Гірському, адже вони стали доступні поруч.