Прес-центр12 листопада 2020, 10:11

24 листопада – Всеукраїнський онлайн-форум «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес»

Здобуття енергонезалежності та сталий розвиток – один із пріоритетів України. Ключовими інструментами для цього є підвищення енергоефективності та розвиток «зеленої» енергетики. Тому 24 листопада 2020 р. Держенергоефективності під егідою Міненерго ініціює широкомасштабний Всеукраїнський онлайн-форум «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес».

Під час онлайн-форуму буде обговорено наступні теми:

- пріоритети державної політики у сфері енергоефективності та «чистої» енергетики;
- нові законодавчі ініціативи, участь в EU Green Deal, міжнародне партнерство;
- біоенергетика як надійний шлях заміщення газу та вирішення енергетичних і екологічних питань громад;
- енергоефективність як складова забезпечення енергонезалежності регіонів;
- особливості реалізації та фінансування «зелених» проектів;
- експрес-огляд успішних «зелених» проектів у регіонах.

З програмою Форуму можна ознайомитися на сайті Держенергоефективності за посиланням: http://www.saee.gov.ua/uk/online-forum

Для участі у Форумі необхідно обов’язково зареєструватись до 18 листопада 2020 року за посиланням:  https://forms.gle/TcomhwkMXLR2SwnQA. Участь безкоштовна.

Трансляція Форуму відбудеться на Youtube-каналі Держенергоефектпвності: https://www.youtube.com/channel/UCP_isNhCBbXJWPbL48vpl6g

Контактна особа - Анна Жукова (Департамент відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності): тел: +38 044 590-54-09, e-mail: saeevde@gmail.com.