Прес-центр13 cічня 2020, 11:01

Сергій Гайдай: Луганщина отримає на ремонт доріг ще 196,6 мільйонів та збільшить обсяги відновлення обласних автошляхів

Про це голова облдержадміністрації Сергій Гайдай повідомив сьогодні, 13 січня, повернувшись із робочої поїздки до Києва. Відповідної домовленості досягнуто з Прем’єр-міністром та головою Державного агентства автомобільних доріг України.

«Цьогоріч ми мали виділити з обласного дорожнього фонду на ремонт ділянки довжиною 14 км та 12 м завширшки у Лисичанську. Ця дорога є комунальною. Але під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком та головою Державтодору Олександром Кубраковим ми домовилися, що Уряд візьме на себе фінансування відновлення цього об’єкту, – зауважив Сергій Гайдай. – А це додаткові 196,6 мільйонів гривень. Тобто майже третина усіх коштів, закладених у 2020 році на ремонт доріг, які перебувають на балансі області. Завдяки цьому сума, яка залишиться в обласному бюджеті, буде спрямована на відбудову інших розбитих автошляхів. Ми відремонтуємо додаткові десятки кілометрів обласних доріг!» 

Очільник Луганщини також нагадав, що у 2020 році вперше в історії області Луганщина отримає у чотири рази більше грошей на ремонт доріг, ніж Донеччина. Тендери оголошуються на 3,8 мільярда гривень. Додатково ще є 660 мільйонів гривень обласних коштів.

Цьогоріч очікується капітальний ремонт автосполучення між Сєвєродонецьком та Станицею Луганською, а також дороги від Сєвєродонецька до Золотого. Заплановані відповідні роботи на Старобільському трикутнику – Сєвєродонецьк-Сватове-Старобільськ-Сєвєродонецьк.

Крім того, має бути оголошено тендер на відновлення дороги від КПП «Танюшівка» до Старобільська. По завершенні ремонту область від розмитнення товарів (яке наразі відбувається на Харківщині) додатково отримуватиме понад 500 мільйонів гривень на рік.