Прес-центр14 вересня 2017, 17:09

У Луганській області відкрився Всеукраїнський табір «Герої Айдару»

Сьогодні, 14 вересня, у місті Кремінна, на базі відпочинку «Лісова галявина» відбулись урочистості з нагоди відкриття Всеукраїнського табору, спрямованого на залучення учасників АТО на Сході України до проведення заходів з національно-патріотичного виховання «Герої Айдару».

Вже не вперше у цьому році Кремінщина приймає учасників з різних куточків України. Цього разу Луганщину відвідали 50 учасників АТО на Сході України, 20 з яких – чинні військовослужбовці та ветерани.

«Приємно, бачити у нас в гостях людей, які не тільки захищають цілісність нашої країни, а й мають бажання ділитися своїми знаннями та вміннями з підростаючим поколінням. Сподіваюсь табір буде корисний як юним учасникам, так і їх старшим товаришам», – сказала в.о. начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Євгенія Ратіхіна, звертаючись до присутніх на урочистому параді-відкритті.

Протягом п’яти днів учасники візьмуть участь у тренінгах з тактичної медицини, займатимуться фізпідготовкою, гратимуть у патріотичні ігри. Культурна програма передбачає перегляд фільмів українського виробництва, мистецькі виставки та читання.

Організатори заходу – Міністерство молоді та спорту України, управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації за підтримки ГО «Дитяче об’єднання «Ніхто крім нас» та військово-патріотичного клубу «Каскад».