Прес-центр26 cічня 2017, 14:01

У Сєвєродонецьку відбувся «круглий стіл» з питань європейської інтеграції

Сьогодні, 26 січня, облдержадміністрацією спільно з Національним інститутом стратегічних досліджень при Президентові України, міжнародним фондом «Відродження» та соціологічною службою «Центр прикладних досліджень» проведено «круглий стіл» для представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування за темою «Євроінтеграційні процеси на Донбасі: спільне вироблення плану дій на майбутнє».

Експерт Андрій Каракуц у вступному слові зауважив, що основним предметом дискусії мають виступити локальні аспекти реалізації євроінтеграційних намірів в Луганській області.

Крім того, присутні обговорили суспільно-політичну та соціально-економічну ситуації на Луганщині, внесок Європейського Союзу у відновлення регіону із наведенням позитивних прикладів, плюси та мінуси процесу європейської інтеграції на обласному рівні, ключові моменти стратегії та меседжі інтеграції України до ЄС для Луганської області.

Під час заходу учасники «круглого столу» висловили побажання активізації просвітницьких та інформаційних процесів, спрямованих на поширення об’єктивної та виваженої інформації про Європейський Союз та перспективи інтеграції України до нього.