Прес-центр31 cічня 2020, 15:01

У Жіночому клубі «Берегиня» презентовано книгу та обговорено низку питань

Днями у столиці відбулась зустріч учасників Жіночого клубу «Берегиня».

Також до зустрічі долучились представниці області з інвалідністю, батьки, які виховують дітей з інвалідністю та усі охочі, які бажають допомогти.

Під час заходу Урядова уповноважена з гендерної політики Катерина Левченко презентувала авторську книгу «Гендерне тяжіння. Передмова», яку подарувала кожному учаснику.

Крім цього, під час зустічі обговорено питання гендерної політики, проблеми та шляхи їх вирішення.

Також порушувались питання щодо працевлаштування, самозайнятості осіб з інвалідністю, матерів, що виховують дітей з інвалідністю, жінок в складних життєвих обставинах.

Для повного розуміння ситуації було підготовлено SWOT-аналіз особливостей працевлаштування жінок з інвалідністю, обговорено їх загрози і можливості.

Разом з цим  присутні обговорили можливість створення English club, з метою підвищення конкурентоспроможності жінок на ринку праці та розглянули перспективи роботи такого клубу.

Зустріч клубу відбулась при підтримці Міжнародного жіночого клубу в м. Києві за реалізації Луганської обласної молодіжної ГО «АМІ-СХІД».

Всебічну підтримку здійснюють управління молоді та спорту облдержадміністрації і  Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями.