Прес-центр14 листопада 2020, 12:11

Від дружньої Львівщини 600 примірників книги «Справа Василя Стуса» передано для шкіл та бібліотек Луганщини

Книжки передані сьогодні, 14 листопада, делегацією зі Львівщини, яка завітала до нашої області.

«Важливо знати історію рідної країни. Ці 600 книжок отримають бібліотеки та навчальні заклади Луганщини. До них матимуть доступ дослідники, науковці, студенти, учні шкіл. Через бібліотечну систему з виданням Вахтанга Кіпіані ознайомиться і масовий читач», - зазначила виконуюча обов’язки голови Луганської обласної державної адміністрації Катерина Безгинська.

Вона подякувала львів’янам за багаторічну співпрацю в рамках проєкту «Змінимо країну разом».

«За цей час Львівщина та Луганщина стали рідними регіонами!» - наголосила Катерина Безгинська.

Книги «Справа Василя Стуса» отримають 293 бібліотеки та 297 навчальних закладів Луганщини.

До Сєвєродонецька партію книг привіз голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

«У нас було бажання, щоб видання з’явилося в усіх бібліотеках і школах Львівщини та Луганщини. Вже протягом тривалого часу ці дві області плідно співпрацюють. Разом ми реалізували близько 100 ініціатив», - заявив він та повідомив, що перші 600 екземплярів було відправлено саме в нашу область.

Нагадаємо, що рішення стосовно закупівлі книги Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» для бібліотек двох областей підтримано ще місяць тому на президії Львівської обласної ради.

А вже 12 листопада внесення змін до обласного бюджету Львівської області ухвалили на засіданні постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації.