Прес-центр12 квітня 2018, 17:04

ЦНАПи області отримають фінансову допомогу в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» за підтримки USAID

Заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Юрій Клименко провів робочу нараду з представниками проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) та донорської організації USAID.

Вони обговорили питання, пов’язані з отриманням центрами надання адміністративних послуг області технічної допомоги для запровадження послуг з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм або паспорта громадянина України у формі картки.

Юрій Клименко зазначив, що на поточному етапі децентралізації адміністративних послуг підвищення якості є пріоритетним напрямом реформування системи їх надання.

Проектом UCBI II прийнято рішення щодо придбання 10 комплектів спеціалізованого обладнання для восьми ЦНАПів (Лисичанського, Рубіжанського, Біловодського, Міловського, Новоайдарського, Попаснянського, Сватівського, Старобільського), забезпечення захищених каналів спеціального зв’язку для семи центрів, закупівлі меблів та матеріалів для облаштування робочих просторів для шести центрів (Лисичанського, Рубіжанського, Сєвєродонецького, Міловського, Сватівського, Старобільського).

Учасниками заходу також обговорені питання реалізації Плану технічної допомоги облаштування сервісу паспортних послуг в ЦНАПах, визначення основних отримувачів обладнання для оформлення та видачі паспортних документів громадян України в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Отримання міжнародної технічної допомоги сприятиме ефективності діяльності центрів області та покращенню якості надання адміністративних послуг.

У нараді взяли участь керівники центрів надання адміністративних послуг, керівництво Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму,  Департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад.