Прес-центр5 червня 2019, 10:06

В області триває дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура»

У першій половині дня відбулися змагання «Впоряд», «Метання гранати», а також майстер-клас з розбирання та збирання автомата АК-74, спорядження магазину патронами, підготовка до виконання вправ стрільб з автомата АК-74.

На плацу Новоайдарської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату рої демонстрували навички зі стройової підготовки, які складалися з обов’язкової програми, творчого завдання та проходження рою урочистим кроком із виконанням маршової патріотичної пісні.

Лідерами у цьому виді гри стали рої «Соколи» (м. Рубіжне), «Молода Січ» (Новоайдарський район) та «Чайка» (Новопсковський район).

Паралельно відбувалися змагання з виду «Метання гранати», де учасники мали влучити гранатою у ціль. Переможцями стали рої «Молода Січ» (Новоайдарський район), «Сєвєродонецькі отамани» (м. Сєвєродонецьк) та «Сокіл» (Міловський район).

Майстер-клас з розбирання та збирання автомата АК-74, спорядження магазину патронами, підготовка до виконання вправ стрільб з автомата АК-74 для юних джур провели фахівці Новоайдарського районного військового комісаріату.

Змагання туристсько-спортивна «Смуга перешкод» відбувалися на території Соснового парку. Учасники долали  перешкоди на етапах «Маятник», «Підлаз», «Навісна переправа», «Підйом по схилу» та ін. Найсильнішими виявилися рої «Молода Січ» (Попаснянський район), «Соколи» (м. Рубіжне) та «Яструб» (Кремінський район).

Протягом дня фахівці групи військово-цивільного співробітництва штабу ОТУ «Північ» провели для учасників ІІ (обласного) етапу гри «Сокіл» («Джура») тренінг з командоутворення.

Гра-вікторина «Відун» завершила змагальну частину другого дня. Кращими стали: «Соколи» (м. Рубіжне), «Сєвєродонецькі отамани» (м. Сєвєродонецьк) та «Яструб» (Кремінський район).

Завершився день переглядом документального фільму «Холодний яр».