Прес-центр19 квітня 2018, 14:04

Юрій Гарбуз відкрив Центр відновлювального лікування та реабілітації ветеранів війни

У м. Рубіжному почав свою роботу Центр відновлювального лікування та реабілітації ветеранів війни, який надає психологічні, лікувально-діагностичні та інші види соціальних послуг ветеранам війни та іншим категоріям громадян, які постраждали від надзвичайних ситуацій.

«Ми йшли до цього дня цілий рік. У центрі створені гарні умови для психологічної і фізичної реабілітації наших ветеранів», – зазначив голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз під час відкриття лікувального закладу.

Центр відновлювального лікування та реабілітації ветеранів війни заснований на базі Луганського обласного наркологічного диспансеру. На створення Центру з обласного бюджету було виділено 6, 4 млн грн. Лікувальна установа оснащена сучасним обладнанням на загальну суму 1,9 млн грн.

У Центрі функціонують кабінет функціональної діагностики, кабінети для проведення психодіагностичного дослідження, психокорекції та психотерапії, кабінети для консультацій суміжними спеціалістами. Стаціонарне відділення розраховане на лікування 30 пацієнтів. Всього у відділенні 7 комфортабельних палат, фізіотерапевтичний та маніпуляційний кабінети.

«Кожний воїн – батько, син, чоловік, – має повернутися з війни додому таким, яким ішов на фронт», – додав очільник області.

Центр відновлювального лікування та реабілітації надає послуги таким категоріям громадян: учасники бойових дій, інваліди війни, учасники війни, члени сім’ї загиблих; члени сімей учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщені особи; інші громадяни, які постраждали внаслідок надзвичайних ситуацій та/або зазнали впливу життєво небезпечних чи психотравмуючих подій, потрапили в кризову життєву ситуацію.

Направлення до Центру можна отримати у спеціалістів лікувально-профілактичних закладів первинної медико-санітарної допомоги, спеціалістів відомчих служб медичного та психологічного забезпечення центральних органів виконавчої влади, фахівців закладів, визначених Державною службою у справах ветеранів війни.

Центр відновлювального лікування та реабілітації ветеранів війни розташований за адресою: м. Рубіжне, вул. Менделєєва, 63-а.