Новини (Рубрика)

Прес-центр19 лютого 2019, 16:19

Про підсумки роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за 2018 рік на брифінгу для ЗМІ розповів директор Департаменту Юрій Стецюк.

Прес-центр19 лютого 2019, 15:31

Великий друг України пане Дональд Туск!

Шановний пане Голово Верховної Ради!

Шановний пане Прем’єр-міністре!

Шановні члени українського Уряду!

Шановні народні депутати!

Прес-центр19 лютого 2019, 14:45

Перспективний план розвитку територій Кремінського району на 2019-2021 роки включає 12 інвестиційних проектів. Шість із них додали за результатами громадських обговорень, що відбулися в районі протягом грудня–січня.

Прес-центр19 лютого 2019, 13:57

Президент Петро Порошенко взяв участь в спеціальному засіданні Верховної Ради України у зв’язку з п’ятою річницею з початку збройної агресії Російської Федерації проти України.

Прес-центр19 лютого 2019, 11:48

Уже через два тижні субсидія громадянам виплачуватиметься готівкою. Всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року.

Прес-центр19 лютого 2019, 10:56

А саме, для 84 осіб були закуплені 216 одиницями технічних та інших засобів реабілітації на загальну суму 561,724 тис. гривень, у тому числі одну особу району забезпечено електроскутером, вартістю 71081 гривень.

Прес-центр19 лютого 2019, 10:10

Сьогодні, 19 лютого, на апаратній нараді в облдержадміністрації підбито підсумки діяльності двох структурних підрозділів у 2018 році.

Прес-центр19 лютого 2019, 08:58

Увага! 20 лютого цього року з 13:45 до 14:00 буде проведено перевірку системи оповіщення області із запуском електросирен в навчальних цілях. Просимо дотримуватися спокою.

Дії населення за сигналом «Увага всім!»

Прес-центр18 лютого 2019, 16:43

Департаментом економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації за підсумками 2018 року проведено моніторинг виконання Плану заходів на 2017-2018 роки з реалізації Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року.

Прес-центр18 лютого 2019, 15:46

У Харкові відбулися Всеукраїнські змагання зі скелелазіння серед юніорів, молоді та юнаків.

Участь у першості взяли спортсмени з міста Києва, Дніпропетровської, Харківської, Донецької та Луганської областей.