![](/sites/all/themes/tiun/img/loga_logo.png)
Гаряча лінія облдержадміністрації
063-306-48-50
066-833-68-31
056-720-70-94
Оперативний черговий облдежадміністрації
095-910-19-20
Гаряча лінія з гуманітарних питань
0800-332-475
Про це повідомив заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко. Також він розповів, що протягом минулої доби російсько-окупаційні війська 10 разів відкривав вогонь у напрямку населених пунктів вздовж лінії розмежування.
Зокрема, по позиціях наших військовослужбовців поблизу сіл Новоолександрівка, Новозванівка а Оріхове Попаснянського району противник вісім разів застосовував 120-мм міномети, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю.
Також окупанти з гранатометів різних типів та стрілецької зброї двічі відкривали вогонь у напрямку села Кримському Новоайдарського району..
«Минулої доби, у результаті провокаційних підступних обстрілів зазнав поранень наш хлопець. Його було доставлено до Сєвєродонецького госпіталю, де йому надається допомога», ‑ зазначив заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко.