Прес-центр30 грудня 2020, 15:12

Обласну стипендію призначено 61 провідному та перспективному спортсмену Луганщини

Провідні та перспективні спортсмени Луганщини отримають обласні стипендії у І півріччі 2021 року.

Підписано відповідне розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації.

У документі, зокрема, йдеться, що для підтримки і стимулювання розвитку спорту вищих досягнень обласна стипендія у розмірі 3502 гривні призначена 12 провідним спортсменам зі складу збірних команд України з олімпійських видів спорту.

Серед них учасниця Олімпійських ігор 2016 року з легкої атлетики, учасники та призери чемпіонатів Європи і кубків світу з важкої атлетики, стрибків у воду, велосипедного спорту, спортивної гімнастики.

По 1642 гривні отримають 32 перспективні спортсмени з олімпійських видів спорту.

Це – переможці та призери чемпіонатів та кубків України з важкої та легкої атлетики, стрибків у воду, спортивної гімнастики, велосипедного спорту, греко-римської боротьби та настільного тенісу.

П’яти провідним спортсменам зі складу збірних команд України з неолімпійських видів спорту нарахують обласну стипендію у 2846 гривень.

Серед них переможці та призери чемпіонатів світу з пауерліфтингу, військово-спортивних багатоборств, самбо, кікбоксінгу ISKA.

Стипендія у розмірі 3502 гривні призначена чотирьом провідним спортсменам з інвалідністю – переможцям та призерам Дефлімпійських ігор з легкої атлетики, футболу та карате.

1642 гривень – обласна стипендія вісьмом перспективним спортсменам з інвалідністю.

Це – переможці та призери першості України з легкої атлетики, плавання, пауерліфтингу.

Вітаємо!