Прес-центр7 листопада 2016, 13:11

Пауєрліфтери Луганщини привезли три медалі та встановили рекорд України на Всеукраїнській першості серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату

З 4 по 6 листопада у місті Дніпро відбувся кубок України з пауєрліфтингу (жим лежачи) серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату. Всього у змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з різних областей.

Луганщину представляли три майстри спорту України: Наталя Олейник, Сергій Дворцов та Леонід Зубюк.

За результатами змагань наші спортсмени завоювали три медалі – два золота та срібло. Крім цього, було встановлено рекорд України, повідомляє управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Так, серед жінок Наталя Олейник у своїй ваговій категорії до 67 кг стала чемпіонкою з результатом 93 кг.

Серед чоловіків Сергій Дворцов (в/к до 65 кг) також завоював золото з результатом 151 кг, встановивши тим самим рекорд України!

У запеклій боротьбі срібло вдалося завоювати ще одному нашому спортсмену Леоніду Зубюку (в/к до 65 кг) з результатом 125 кг.

Тренують спортсменів: Станіслав Рибальченко, Андрій Івженко та Михайло Шаповалов.