Прес-центр23 грудня 2023, 09:12

Переможці та призери міжнародних змагань з Луганщини одержать грошові винагороди

Відповідне розпорядження № 293 від 21 грудня 2023 року підписав очільник Луганщини Артем Лисогор.

Тож, грошову винагороду отримає Олександр Дмитриєнко, який на чемпіонаті Європи з легкої атлетки серед осіб з порушенням слуху, що відбувся у серпні в Польщі, виборов три призових місця.

Він став першим в естафетах на дистанціях 4х100 м та 4х400 м, а також третім – на 200-метрівці.

Чемпіоном світу з пауерліфтингу у листопаді став Микола Бараннік. Він виявився кращим у ваговій категорії до 83 кг на світовій першості в Литовській Республіці.

Три медалі на чемпіонаті світу з пауерліфтингу в ОАЕ у серпні здобула Наталія Олійник. Спортсменка відзначилася перемогою у змаганнях змішаних команд, другим місцем серед жінок до 86 кг, третім – серед жіночих команд.

Також грошова винагорода призначена тренерові Наталії Олійник – Андрію Івженку.