Прес-центр19 травня 2021, 14:05

Сергій Гайдай привітав дітей - переможців мистецьких конкурсів

Голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай взяв участь в урочистій церемонії нагородження лауреатів обласних мистецьких конкурсів, яка відбулася сьогодні, 19 травня, в Сєвєродонецькій галереї мистецтв.

«Я по-доброму вам заздрю, тому що не вмію робити того, що робите ви. Немає різниці, який саме напрямок творчості вас цікавить. Бажаю творчого натхнення, а ми – дорослі, спробуємо зробити так, щоб тем для натхнення було як можна більше. Дякую за вашу творчість», – привітав присутніх очільник області.

Він також анонсував зміни у Сєвєродонецьку: «Ми тільки що бачили роботу «Чисте озеро» в тому вигляді, в якому воно є зараз. Хочу сказати, що я вже домовляюся і хочу запросити автора картини наступного року, бо озеро буде мати зовсім інший вигляд – набагато краще з великою територією для відпочинку всього міста».

Нагороди отримали лауреати обласного огляду-конкурсу ансамблів і оркестрів народних інструментів, огляду-конкурсу вокальних ансамблів і хорових колективів, відкритого конкурсу сольного академічного вокалу «Пісенне джерело», огляду-конкурсу індивідуальної виконавської майстерності «Мистецтво і діти», обласної музично-теоретичної олімпіади, огляду-конкурсу з хореографічної майстерності.

Сьогоднішні результати обласних мистецьких конкурсів свідчать про високий рівень виконавської майстерності учнів і професіоналізм викладачів мистецьких навчальних закладів Луганщини, незважаючи на ситуацію з коронавірусом, через що виникали деякі складнощі, наприклад прослуховування онлайн тощо.