Прес-центр5 вересня 2018, 14:09

Важливо: область готова до зими на 80 відсотків

Про це повідомлено сьогодні на засіданні обласного штабу з підготовки житлово-комунального господарства, об’єктів соціального призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та сталого проходження опалювального сезону.

Його провів заступник голови облдержадміністрації Геннадій Іваненко.

За плановими показниками Мінрегіону, готовність Луганщини до зими складає близько 80 %. Про це доповів директор Департаменту житлово-комунального господарства Віталій Сурай.

Загальний відсоток підготовки котелень – 77,3 %. Стосовно теплових мереж повідомлено – зі 427 км закінчені роботи на понад 200 км. Вже підготовлено майже 80 % об’єктів та мереж водопровідно-каналізаційного господарства.

За останній місяць на територіях більш активно проведено роботи, пов’язані з житлового фонду – майже 75 % зі 3516 будинків до зими вже готові.

Щодо підписання відповідних паспортів готовності – наразі цей показник складає 47 %. Нагадаємо, що за інформацією попереднього засідання він дорівнював нулю.

На 83,5 % готові до опалювального періоду соціальні об’єкти Луганщини. Майже завершили роботи за цим напрямом у Сєвєродонецьку, Старобільському, Новоайдарському та Станично-Луганському районах.

Вузли обліку природного газу встановлені на 94,5 % об’єктах централізованого теплопостачання та котельнях соціальної сфери.

Проте, по житловому фонду аналогічні показники нижчі. Приладами обліку слід обладнати 2964 будинки, що підключені до централізованої системи водопостачання. Нагадаємо, що згідно із законодавством, вирішити це питання слід до кінця липня 2019 року.

Прибори обліку теплової енергії у Лисичанську не встановлені на 94 % будинків, у Сєвєродонецьку – на 58,7 %, у Щасті – 61,8 %.