Прес-центр2 лютого 2017, 16:02

Юрій Гарбуз доручив розробити «дорожню карту» розвитку Сватівського району

Під час робочої поїздки до Сватівського району голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз провів нараду щодо підсумків економічного та соціального розвитку території, зокрема, аграрного сектора та медицини.

У нараді взяли участь голова Сватівської райдержадміністрації Дмитро Мухтаров, голова Сватівської районної ради Віта Сліпець, керівники правоохоронних та контролюючих органів, громадськість району. 

Очільник області акцентував на низькій ефективності використання коштів державного фонду регіонального розвитку в районі. Так, з передбачених 10,2 млн грн у 2016 році освоєно лише 1,4 млн грн, тобто 14 %, а не використано – 8,8 млн грн. 

Юрій Гарбуз доручив керівникам Сватівщини активізувати роботу в напряму більш ретельної підготовки проектів Фонду, оскільки, через неякісну підготовку, більшість з них не проходять відповідної експертизи, а будівництво відкладається на значний термін.

З передбачених 2612,5 тис. грн для Сватівського району субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій освоєно  2224,6 тис. грн (85,1 %), не освоєно 387,9 тис. грн.

Юрій Гарбуз наголосив, що за підсумками наради будуть зроблені серйозні висновки щодо напрямків підвищення ефективності діяльності райдержадміністрації та буде розроблена  «дорожня карта» розвитку району на 2017 рік.

«Обласна влада докладатиме максимум зусиль для підтримки охорони здоров’я в районі, залучення потенційних інвесторів та вкрай потрібних нашим аграріям нових ринків збуту. Адже традиційні внаслідок військової агресії проти нашої країни  були втрачені» – сказав Юрій Гарбуз.