Прес-центр1 жовтня 2016, 14:10

Юрій Клименко: «Ніякого ремонту мосту у Станиці Луганській не було, підстави не випускати людей з ЛНР, скоріш за все, політичні, адже завтра «праймеріз»

«Робота КПВВ «Станиця Луганська» потрохи нормалізується, люди переміщуються в обох напрямках. Всі служби працюють у штатному режимі. Як ми й передбачали, ніяких ремонтних робіт на небезпечній ділянці мосту терористи не збирались проводити. Це підтверджують люди, які перейшли з неконтрольованої території у Станицю Луганську. Скоріш за все, причини суто політичні: розгойдування ситуації щодо створення демілітаризованих зон на Луганщині. Крім того, завтра у так званій ЛНР «праймеріз», тож, можливо, таким чином вони намагались утримати потенційних виборців» , - заявив журналістам заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко.

Нагадуємо, вранці 1 жовтня без попередження української сторони бойовики в односторонньому порядку закрили перехід через міст у Станиці Луганській. Офіційною версією було проведення ремонту деревя’ної конструкції, що закриває пошкоджену частину мосту через р. Сіверський Донець.