Прес-центр21 жовтня 2023, 08:10

Артем Лисогор: із Новолюбівки евакуювали чотирьох громадян, жителям звільнених сіл привезли пенсії, противник штурмує поблизу Невського та Надії

«Вже декілька тижнів на лінії фронту Луганщини ситуація вкрай загострилася. Люди поступово погоджуються виїхати. Але багато хто залишається, наражаючи себе на небезпеку. Вчора вдалося евакуювати чотирьох жителів Новолюбівки. Серед них 49-річний, 35-річний, 45-річний чоловіки та 29-річна жінка. Наразі всі вони у безпечнішому регіоні країни. Про побутові питання, при потребі, подбає Красноріченська військова адміністрація», – поінформував начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Також вдалося вчергове організувати підвіз пенсій для жителів деокупованих населених пунктів регіону.

Відділенням «Укрпошти» відповідні виплати проведені чотирьом літнім людям з Невського та ще трьом – із Новолюбівки.

«Тих, то ще залишається поблизу лінії бойового зіткнення, підтримуємо по-максимуму. Регулярно роздаємо продукти харчування, гігієну та необхідні в побуті речі. Сприяємо підготуватися до холодів. Вкотре за останні місяці доставили пенсійні виплати. Так, ми наполягаємо на евакуації, але якщо людина ще не прийняла рішення – допомагаємо їй усім необхідним на місці», – підкреслив Артем Лисогор.

Він також зазначив, що за учора українські військові відбили ще п’ять атак росіян в районі Надії та спроби наступу ворога східніше Невського.

По Невському, Макіївці та Білогорівці противник відкривав вогонь із артилерії та мінометів.

По Білогорівці також завдано удару з авіації.