Прес-центр13 жовтня 2023, 16:10

Артем Лисогор разом із головою адміністрації Держспецтрансслужби відвідав українських військових – їм передали озброєння і техніку

Очільник Луганщини Артем Лисогор та голова адміністрації Державної спеціальної служби транспорту Богдан Бондар зустрілися із нашими бійцями та передали на передову засоби радіоелектронної боротьби з дронами, великокаліберний кулемет, багі, квадроцикл, безпілотники та інше оснащення.

Артем Лисогор, зокрема, нагадав, що на початку повномасштабного вторгнення рф він виконував бойові завдання на Луганщині, тому добре знає про потреби фронту, особливо у протидронових засобах.

«Ми завжди підтримуємо наших військових. Сподіваюся, що ця техніка збереже життя особовому складу, бо це найголовніше, і допоможе витиснути ворога з нашої землі», - підкреслив він.

У свою чергу, голова адміністрації Держспецтрансслужби зазначив, що наразі спостерігається активізація противника в районі Авдіївки: «Наша мета - забезпечити підрозділи для успішного виконання завдань. Ця техніка допоможе ефективніше працювати на лінії зіткнення, бути мобільними і тримати ініціативу».