Прес-центр30 жовтня 2023, 16:10

Центр Громадського правосуддя буде створено для допомоги луганчанам

Очільник Луганщини Артем Лисогор підписав Меморандум про співпрацю з Благодійним фондом «Діалог громад».

«Наші громадяни добре знають, що війна приносить не лише втрати та горе, а й в багатьох аспектах обмежує базові права людини. Підписання цього Меморандуму та створення в його рамках  Центру Громадського правосуддя для луганчан є необхідним та важливим кроком», - звернувся він до директора фонду Олександра Магдаліца.

Який, у свою чергу, відзначив важливість координації роботи з громадами саме з боку Луганської обласної військової адміністрації.

Олександр Магдаліц наголосив, що спільна з облдержадміністрацією діяльність буде зосереджена на правовій допомозі внутрішньо переміщеним особам, зокрема щодо відновлення документів та захисту майнових прав.  Та відзначив важливість ініціативи Луганської ОВА щодо проведення обстеження пошкоджених та знищених об’єктів нерухомого майна, які розташовані в районі проведення бойових дій або перебувають у тимчасовій окупації, із застосуванням інформаційних продуктів дистанційного зондування Землі.

Також обговорили можливість відкриття грантових програм розвитку громад: від навчання написанню проєктів аж до їх впровадження.

«Упевнений, що спільно ми створимо дійсно ефективний майданчик та інструмент для розв'язання питань та підтримки наших громадян», - підсумував зустріч Артем Лисогор.