Прес-центр17 вересня 2023, 08:09

На світло у захоплених містах окупанти прохають почекати ще два роки, на Старобільщині повістки приносять адресно – перелік хвороб для відтермінування значно скорочено, застосування ворогом штурмової та тактичної авіації не зменшується

«Чергова спроба росіян масованим штурмом захопити частину територій на Луганщині припинена. Ворог вже кілька днів намагається поповнити втрати. Втім, наші військові готові тримати оборону на кожній ділянці, де б противник не намагався просунутися. Поки він продовжує тримати в напрузі використанням авіації – ударів завдано по Новоєгорівці та Невському», – поінформував очільник регіону Артем Лисогор.

Також Невське та Білогорівка потерпали від артилерійських ударів.

Так званий «уряд лнр» затвердив програму відбудови розподільчих мереж до 2025 року, завдяки якій нібито планується відновити енергопостачання населених пунктів, які постраждали внаслідок бойових дій.

Десятки тисяч людей у своїх напівзруйнованих росіянами містах та селах чекають на світло ще з весни-літа 2022-го – майже півтора роки. Загарбники просять ще два.

На Старобільщині повістки чоловікам доставляють адресно. До прикладу, у Підгорівці навіть відсутність російського паспорту не є приводом її не отримати.

Під час післявиборчої хвилі примусової мобілізації вимоги до стану здоров’я призовників значно знизили. За розрахунками окупантів, саме це дозволить збільшити чисельність армії рф.