Прес-центр14 вересня 2023, 11:09

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проєкту документу державного планування

Повна назва документа державного планування: Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Луганської області на 2021-2023 роки, затвердженої розпорядженням голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 28.12.2020 № 936 (зі змінами).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Луганська обласна державна адміністрація.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Департамент економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Луганської обласної державної адміністрації оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Луганської області на 2021-2023 роки.

Ознайомитись з повним текстом Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки можна за посиланням http://surl.li/iergt та в Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки на Єдиній екологічній платформі «ЕкоСистема».

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції

Пропозиції та зауваження до зазначеного документу просимо надавати до Департаменту економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Луганської обласної державної адміністрації на ел. адресу: economy@loga.gov.ua та до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки протягом 10 днів з дня його оприлюднення.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.