Прес-центр20 вересня 2023, 08:09

У Невському загинула літня жінка, жителі Сєвєродонецька шукають мобільний зв'язок в навколишніх селах, у Довжанську для шкіл та дитсадків придбали військову форму

«Окупаційні війська відрили артилерійський вогонь по Невському вчора о другій половині доби. На території села сталися 25 вибухів. Крім цього, ворог двічі застосовував авіаційні бомби ФАБ-500. На жаль, ми маємо загиблу 85-річну жінку, яка отримала поранення голови, несумісне з життям. Її домоволодіння зруйноване», - повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Також авіаційних та артилерійських ударів противник завдав по Білогорівці.

Сєвєродончани, які залишилися в місті, досі живуть без мобільного зв’язку та інтернету, які вимкнули загарбники. Люди майже півроку обходили дахи багатоповерхівок у пошуках покриття, але про ці їхні спроби зв’язатися з рідними стало відомо окупаційній владі.

Наразі найближчі до міста місця, звідки можна зателефонувати, - навколишні села. Переважно, найбільш віддалені населені пункти громади.

У Довжанську мобільний зв’язок є. Відтепер ще є й військова форма у школярів і маленьких відвідувачів дитячих садочків. Саме таке придбання нещодавно зробив місцевий відділ освіти.