Прес-центр19 вересня 2023, 08:09

Вибори скінчилися – окупанти повертають населенню документи на отримання коштів за зруйноване житло, чоловіки у так званій «лнр» продовжують одержувати повістки, авіаудар завдано по Білогорівці

«Загарбники не менш активно застосовують артилерію і авіацію. Ретельно обирають ділянку, куди вдарити, та намагаються вести прицільний обстріл, щоб змусити наших захисників відійти. Але Сили оборони продовжують тримати займані позиції», – поінформував очільник Луганщини Артем Лисогор.

Біля Білогорівки противник завдав авіаційних ударів. Мінометних та артилерійських – по Білогорівці і Невському.

«Тільки в Невському зафіксовано 26 вибухів. По селу «відпрацювала» не тільки ворожа артилерія, а й БПЛА «Ланцет», – додав Артем Лисогор.

Так звані «перші вибори» минули – гостей стало менше, про обіцянки забули. У Сєвєродонецькій громаді понад рік окупанти збирали документи для надання  компенсації за зруйноване майно.

Звісно, що грошей так і не дочекалися – ще взимку населенню казали про відсутність такого обсягу коштів. Втім, люди жаліються, що навіть не виїздить комісія для обстеження будівель.

А по завершенні псевдоголосування окупаційна адміністрація почала повертати документи, мовляв, упродовж року з’явилися якісь нововведення у законодавстві і треба переоформити.

Прийом нових документів призупинений.

Хвиля неоголошеної примусової мобілізації на захоплених територіях почалася.

Половинкине, що на Старобільщині, вже не перший населений пункт, де працюють виїзні бригади військкоматів.

Оновлені дані про чоловіків, які там проживають, вони мають. Тому, де саме шукати, знають.