Прес-центр5 жовтня 2023, 16:10

Жіноча збірна Луганщини з важкої атлетики – переможець чемпіонату України. Встановлено три національні рекорди

У місті Коломия триває чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів та молоді до 23 років.

За результатами другого дня змагань Тетяна Андріященко у ваговій категорії до 81 кг серед молоді виборола три золоті медалі (ривок 76 кг, поштовх 97 кг, сума двоборства 173 кг).

Ганна Калашник у ваговій категорії +87 кг серед юніорів також здобула три золоті медалі (ривок 94 кг, поштовх 120 кг, сума двоборства 214 кг).

Під час змагань Ганна встановила три рекорди України – в ривку (94 кг), в поштовху (120 кг) та в сумі двоборства (214 кг).

Ангеліна Селіванова у ваговій категорії 64 кг серед юніорів зупинилася за крок до п'єдесталу та посіла в ривку четверту сходинку з результатом 74 кг, в поштовху – п’яте місце з результатом 90 кг, у сумі двоборства – четверте (164 кг).

Жіноча збірна Луганської області в загальнокомандному заліку серед молоді до 23 років посіла перше місце, а серед юніорок – друге.

Підготували спортсменів Марія Селіванова, Костянтин Селіванов та Валентин Михайлов.