Прес-центр23 грудня 2016, 12:12

Конкурсний відбір проектів (програм), які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, продовжено

З метою підготовки якісних проектів регіонального розвитку та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 №196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» регіональна комісія оголошує про подовження конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році.

Термін прийому документів для участі в конкурсному відборі інвестиційних програм (проектів): з 26.12.2016 до 20.01.2017.

Місце прийому документів: Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації, кімн. 20, проспект Центральний, 59, м.Сєвєродонецьк.

Відповідальна особа: в.о. директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації – Ахтирська Людмила Євгенівна.

Час прийому документів: з 8-30 до 17-30 (перерва з 12-30 до 13-15) крім суботи та неділі.

Умови проведення: визначені у Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 №196 (із змінами) «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» та наказі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.04.2016 № 80 (із змінами) «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку».

Вимоги до проекту (програми):

1)відповідність пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегіях розвитку регіонів та у планах заходів з їх реалізації;

2)інвестиційні програми і проекти впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад;

3)підтримка добровільно об’єднаних територіальних громад;

4)для інвестиційних програм і проектів, які передбачають будівництво - наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації;

5)календарний план реалізації становить від одного до трьох років;

6)співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків;

7)спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, самостійно забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевого бюджету.

Документи, які необхідно надати:

1)форму технічного завдання на інвестиційну програму і проект регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку;

2)форму інвестиційної програми і проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

До проектів, які передбачають будівництво, додаються документи:

1)зведений кошторисний рахунок;

2)звіт за результатами експертизи проектів будівництва;

3)нормативний акт (наказ, розпорядження, рішення сесії) про затвердження проектної документації (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 № 560);

4)документи щодо форми власності, категорії складності для об’єктів будівництва та залишкової вартості для всіх проектів.

Адреса електронної пошти: budget_loga@ukr.net

Телефони, за яким надаються роз’яснення: 066 3665878, 0509190243.