Прес-центр7 квітня 2017, 15:04

Наш Євген Юденков став чемпіоном Ukraine International cup

У київському Палаці спорту завершився 15 ювілейний міжнародний турнір зі спортивної гімнастики Ukraine International cup.

Цього року у змаганнях взяли участь спортсмени Німеччини, Малайзії, Білорусі, Ізраїлю, Туреччини Грузії, Словенії, Литви, Кіпру, Молдови.

На змаганнях у складі національної збірної виступав і наш гімнаст Євген Юденков, який встиг відзначитись у перший же день змагань – завоювавши одразу два золота, повідомляє управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Так, луганський спортсмен посів перше місце серед 18 учасників багатоборства, з результатом 82,900, а також виграв командний турнір у складі збірної України – разом з Максимом Василенко та Максимом Шкляренко.

Для довідки: Ukraine International cup – головна спортивна подія року, що піднімає престиж країни на міжнародній арені та демонструє кращі здібності спортивних гімнастів. Організатором заходу виступає Олімпійська чемпіонка, президент міжнародного благодійного фонду «Спорт і діти» Стела Захарова.