Прес-центр6 серпня 2020, 10:08

Скасовано рішення конкурсного комітету за об’єктом конкурсу з перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області

15 липня 2020 року відбувся конкурс з перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області, за результатами якого конкурсним комітетом було визначено переможців конкурсу та запропоновано Управлінню промисловості, транспорту та зв’язку облдержадміністрації, що є організатором автомобільних перевезень на території області, укласти з ними договори на перевезення пасажирів.

Порядок проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081.

Відповідно до Порядку організатор перевезень опрацьовує матеріали проведеного конкурсу та у разі відсутності зауважень до порядку його проведення приймає рішення щодо переможців конкурсу окремо за кожним об’єктом. При цьому за наявності підстав вважати рішення конкурсного комітету про результати конкурсу такими, що прийняті з порушенням законодавства, приймається обґрунтоване рішення про скасування такого рішення конкурсного комітету або скасування свого рішення як за окремими об’єктами конкурсу, так і в цілому всього конкурсу.

31 липня 2020 року організатором прийнято рішення щодо переможців конкурсу, яке опубліковано на офіційному сайті облдержадміністрації (http://loga.gov.ua/oda/press/news/viznacheno_peremozhciv_konkursu_z_regu... ) та організатора.

Однак 4 серпня 2020 року до організатора надійшла додаткова інформація щодо проведеного 15 липня 2020 року конкурсу, яка дала підстави вважати рішення конкурсного комітету щодо визначення переможця конкурсу за одним з об’єктів конкурсу таким, що прийнято з порушенням законодавства. На підставі отриманої інформації організатором прийнято рішення про скасування рішення конкурсного комітету за об’єктом конкурсу. З текстом вказаного наказу можна ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/file/d/1AQE-2P3VowKj2bwYYYn4ZfkuNaGzULqf/view?u...