Прес-центр8 квітня 2017, 16:04

Юрій Гарбуз: Лінія розмежування – не перешкода для кохання

8 квітня з робочою поїздкою у Станично-Луганському районі перебував голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.

Очільник області ознайомився із ситуацією на КПВВ «Станиця Луганська» та поспілкувався із людьми, що перетинали пункт пропуску. Юрій Гарбуз вислухав луганчан та запевнив їх у тому, що владою робиться все можливе, щоб стабілізувати ситуацію в області, а також підтримати земляків по той бік лінії розмежування.

У смт. Станиця Луганська голова облдержадміністрації та начальник Головного територіального управління юстиції у Луганській області Тетяна Філатова узяли участь в урочистій церемонії одруження перших трьох пар у рамках пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу». 

«Справжня любов не знає перешкод і не потребує 30-денного випробування. Дуже символічно, що подружжя  Сухаревських, Олександр та Дар’я, – мешканці окупованого Луганська, Євген та Олександра Рябухіни – станичани, а у новій родині Кашкарових, Дмитро – переселенець з Луганська, а Наталя – станичанка», - звернувся до молодят Юрій Гарбуз та подарував їм телевізори «для перегляду українських програм».

Проте, справжнім подарунком від голови облдержадміністрації для молодих сімей та станичан став концерт ансамблю Луганської філармонії «Радани».

«Сьогодні вкрай важливо об’єднувати Луганщину, зміцнювати родинні зв’язки, протягати руку допомоги, тим хто її потребує. Тому я ініціював громадянську акцію «Луганщина у нас одна». Ці три молоді сім’ї показали всім, що лінія розмежування – не перешкода для кохання. А ми маємо довести, що всі ми – єдина луганська родина», - зазначив він.

До акції «Луганщина у нас одна» долучилися й юні мешканці  Станиці Луганської. Діти вручили Юрію Гарбузу кошик із пасхальними яйцями та вітаннями з Великоднем для своїх ровесників з окупованих територій.

Голова облдержадміністрації запевнив, що це важливе почесне доручення буде виконано.