Прес-центр4 червня 2022, 13:06

Платформа єДопомога: допомогти ліками українцям можна в декілька кліків з будь-якої країни світу

Із 3 червня на платформі єДопомога з’явилась можливість допомогти онлайн постраждалим від війни лікарськими засобами, сплативши онлайн Передплату в декілька кліків та з будь-якої країни світу: https://social.edopomoga.gov.ua/ua/

Так, на платформі єДопомога потреби людей складають: 62% - їжа, 20% - засоби гігієни, близько 10% - лікарські засоби, інші - не перевищують 8%. Першими до Міністерства соціальної політики України звернулися та змогли найшвидше інтегруватися з платформою дві національні мережі аптек - це аптеки 911 та аптеки 3і. Тож, відтепер благодійники зможуть зробити Передплату на ліки онлайн та в декілька кліків, а потребуючі допомоги скористаються нею в аптеках цих мереж.

Номінали таких Передплат дорівнюватимуть 300, 500 та 1000 гривень, їх можна буде використати в одній з понад 1000 аптек-партнерів єДопомоги.

Платформа відкрита до співпраці з мережевими магазинами та аптеками, адже важливо збільшити географію міст та селищ України задля зручного отримання допомоги від благодійників.

Важливо! Придбати по Передплаті можна тільки безрецептурні лікарські препарати.

Як працює допомога онлайн - ліки:
1. Люди, що потребують допомоги, залишають заявки на платформі.
2. Благодійники у розділі «Допомогти онлайн - ліки», самостійно обирають заявку, яку готові підтримати та оплачують Передплату.
3. Людина, яка залишила цю заявку, отримує СМС з кодом або електронним кодом Передплати в особистому кабінеті.
4. На касі в аптеках, які долучились до платформи, людина може пред'явити електронний код Передплати або продиктувати номер з СМС - він слугуватиме підтвердженням оплати за необхідні ліки.