Прес-центр12 червня 2023, 14:06

Три золоті, три срібні та три бронзові медалі – здобуток наших стрибунів у воду на чемпіонаті України

У Києві завершився чемпіонат України зі стрибків у воду серед вікових груп А (16-18 років) і В (14-15 років).

Ці змагання були фінальним етапом відбору спортсменів до команди, яка представить Україну на чемпіонаті Європи серед юніорів.

У стрибках з вишки спортсмен з Луганщини Данило Аванесов виборов золоту нагороду. Також у синхронних стрибках з вишки він і Марко Барсуков (м. Київ) стали першими.

Аліна Бурсова разом із Аліною Полонець (м. Київ) у синхронних стрибках з вишки теж показали найкращий результат.

Наші Соф'я Есман  та Софія Іванова у синхронних стрибках з 3-метрового трампліна вибороли срібло, а у стрибках з 3-метрового трампліна Соф'я Есман стала бронзовою призеркою.

Діана Шевченко у стрибках з вишки здобула срібло.

Владислав Клімко у стрибках з вишки – срібло, а у стрибках з 3-метрового трампліна – бронзу.

Вероніка Андращук у стрибках з вишки досягла третього результату.