Прес-центр5 червня 2020, 12:06

В Україні стартувала нова освітньо-грантова програма «TalentA» для жінок-фермерок

Програма створена з метою сприяння розширення можливостей освіти та доступу до фінансів для жінок, які проживають у сільській місцевості та зайняті в сільському господарстві. В рамках програми передбачається організація навчального онлайн-хабу TalentA, де 20 жінок-аграріїв, які подолали конкурсний відбір, пройдуть безкоштовний інтенсивний курс навчання під керівництвом фахових експертів та менторів.

Після завершення навчання учасниці змагатимуться за цільові гранти, які Corteva Agriscience надасть для тих проєктів-переможців, що будуть спрямовані на покращання продовольчої безпеки громад та вирішення відповідних потреб, надання доступу до питної води, підтримки відповідального споживання, боротьби зі змінами клімату та збереження екосистем.

Загальний грантовий фонд становить 12000 доларів США і буде розподілений між проєктами-фіналістами таким чином:

1 місце – 5000 доларів США;

2 місце – 4000 доларів США;

3 місце – 3000 доларів США.

Програма заснована за ініціативи та фінансування міжнародної науково-дослідницької компанії Corteva Agriscience, при підтримці Фонду ООН у галузі народонаселення, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), Центру «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Громадської організації «Всеукраїнська Рада Жінок-Фермерів».

Учасницями програми можуть стати жінки, які зайняті у сільському господарстві та проживають у сільській місцевості, незалежно від статусу й масштабів діяльності. А також мають бажання реалізувати проєкти розвитку, сприяти розбудові громад, прагнуть зробити свій бізнес сталим, динамічним та конкурентоспроможним.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити реєстраційну анкету програми на сайті: www.talenta.org.ua з 3 по 14 червня 2020 року.

Реєстрація учасниць триватиме до 14 червня 2020 року включно.